Haber Detayı
04 Mart 2017 - Cumartesi 14:44
 
Ak Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz;16 Nisan terör örgütlerinin nefesinin tükendiği gün olacaktır
ERZURUMŞEHİR/Adalet ve Kalkınma Partisi İl Teşkilatının referandum turları devam ediyor. Uzundere, Tortum ve İspir giderek kuzey ilçelerinde ki referandum çalışmalarını tamamlayan İl Başkanı Mehmet Emin Öz yönetimindeki Ak parti İl Teşkilatı bu defa Erzurum'da ki Sivil Toplum Kuruluşlarına giderek 16 Nisan tarihinde yapılacak halk oylaması öncesinde nabız yokladılar.
SİYASET Haberi
Ak Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz;16 Nisan terör örgütlerinin nefesinin tükendiği gün olacaktır

Ak Parti İl Teşkilatının son turunda yalnızca Sivil Toplum Kuruluşları yoktu. Ensar Vakfı, Kamu Sendikaları Konfederasyonu İl Temsilciliği ile birlikte Yakutiye Kaymakamlığı ve Orman Bölge Müdürlüğüne giden il teşkilatı sıcak bir şekilde karşılandılar. 15 Temmuz 2016 tarihindeki darbe kalkışmasının ardından yeni Anayasa'nın daha bir önem kazandığına dikkat çeken Ak Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, halkın üstünde bir gücün olmadığına 15 Temmuz'da tüm dünyanın şahitlik ettiğini söyledi.

ÖZ; ORDUMUZ SURİYE'DE DESTAN YAZIYOR                                                          

Milli iradeye sahip çıkan Türk Milletinin sömürge ve vesayet altındaki diğer ülkelere de örnek teşkil ettiğine dikkat çeken Ak parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, "15 Temmuz sonrasında ülkemiz artık büyüme yolunda hızını daha da artırmak zorunda kalmıştır. Çekemeyenlere sömürgecilere inat ülkemiz artık geri vites değil 5. viteste hızını artıracaktır. Suriye'de Türk askerimizin başarısı dudak uçuklatıyor. Türk Silahlı Kuvvetleri barış getireceğini vaat edip zulüm yapan ülkelerin aksine Suriye'yi Suriyelilere vermek kaydı ile bu ülkeyi teröristlerden temizleme çabasına girmiştir. Türkiye'nin artık bu sayede sınırları da güven altındadır. PKK, PYD, YPG konusunda taviz vermeyen Türkiye diplomaside de masada bende varım deyip başarısını göstermiştir" dedi.

16 NİSAN TERÖRÜN'DE BİTTİĞİ GÜN OLACAKTIR

Yapılacak Halk Oylamasının önemine de değinen Ak Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, "Gittiğimiz her yerden beklentimizin de üstünde destek görüyoruz. Halkımız artık istikrarsızlığın geri gelmesini istemiyor. 7 Haziran seçimleri sonrasında ortaya çıkan olayların ardından da tercihini 1 Kasım'da Ak Parti'den yani istikrardan yana kullanmıştır. 16 Nisan sonrasında artık terörün değil büyümenin konuşulduğu gelişimin ön planda olduğu her gün yeni uyanışların yaşanmasına şahitlik edeceğiz. Ülkemize artık yeterli gelmeyen parlamenter sistemin son bulması ile denetimi mümkün istikrarı gözeten Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine kavuşmuş olacağız" diye konuştu.

Kaynak: (ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ) - ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ Editör:
Etiketler: Ak, Parti, İl, Başkanı, Mehmet, Emin, Öz;16, Nisan, terör, örgütlerinin, nefesinin, tükendiği, gün, olacaktır,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir