Haber Detayı
28 Şubat 2017 - Salı 15:49
 
AYDEMİR; GÜÇLÜ EVET SESLERİ DUYUYORUZ
ERZURUMŞEHİR/Ak Parti Genel Merkezi tarafından 25 Şubat tarihinde verilen Referandum startının ardından milletvekilleri sahaya inmeye başladı.
ERZURUM Haberi
AYDEMİR; GÜÇLÜ EVET SESLERİ DUYUYORUZ

Ak Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir beraberinde Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın il yönetim kurulu üyelerinden Onur Temiz İbrahim Çelebi, Mesut Abuşoğlu ve Ahmet Çakurgöz ile birlikte Taşmağazalar esnafının sorunlarını dinleyip referandum hakkında bilgi verdiler. Esnafın sıcak ilgisi ile karşılaşan Milletvekili Aydemir ve Başkan Korkut, dile getirilen sorunların ivedilikle çözülmesi için söz verdiler. Vatandaşla görüşmelerinde toplumun her kesiminin referandumda güçlü bir şekilde evet diye haykırdığına dikkat çeken AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir, "Erzurum tarihindeki konumunu ve vatanseverliğini bir kez daha gösterecektir. Referandumda Anayasa değişikliği ile birlikte daha güçlü bir Türkiye için Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini onaylayarak Dünya ekonomileri içinde bende varım diyen Türkiye'nin geleceğine imza atacaktır" dedi.

 

"ERZURUM'DAN REKOR BEKLİYORUZ"

Ak Partinin tüm seçimlerinde rekor kırarak desteğini gösteren Erzurum seçmeninin 16 Nisan'da yapılacak referandumda da rekor kırarak güçlü bir evet ile desteğini sürdüreceğine vurgu yapan Aydemir, "15 Temmuz 21016'da milletimiz nasıl ferasetini gösterip taş sopa kullanmadan tankların altına yatmaktan bile çekinmeyip varlığını bir kez daha ortaya koymuştur. 16 Nisan'da bir nevi 15 Temmuz kadar önemli bir süreçtir. Milletimiz Evet diyerek vesayete sömürgeyle hayır diyecektir" dedi. 

Kaynak: (ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ) - ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ Editör:
Etiketler: AYDEMİR;, GÜÇLÜ, EVET, SESLERİ, DUYUYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir