Haber Detayı
16 Mart 2017 - Perşembe 10:20
 
BAŞKAN BULUTLAR, BİZ NECİP BİR MİLLETE SAHİBİZ
ERZURUMŞEHİR/Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, referandum çalışmaları kapsamında Yukarı Yenice Mahallesin de vatandaşlarla bir araya geldi.
ERZURUM Haberi
BAŞKAN BULUTLAR,  BİZ NECİP BİR MİLLETE SAHİBİZ

16 Nisan‘da yapılacak Referandum dolayısıyla Belediye BaşkanıBulutlar, mahalle mahalle dolaşarak hemşerileri ile istişarelerde bulunuyor. Referandum da neden “Evet” oyu kullanılması gerektiğinden, sistemin faydalarına kadar herşey toplantılarda masaya yatırılıyor.

Ülkemizin kritik bir sürece girdiğinden ve 16 Nisan’da sandık başına gideceklerini ifade eden Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, “Bu süreç sonunda Türkiye dünyada süper güç haline gelecek” dedi. Bulutlar, “Biz necip bir millete sahibiz. Ülkemizin üzerinde oynanmak istenen onca oyuna rağmen milletimiz yıkılmadı ve dimdik ayakta durdu. 15 Temmuz’da yaşanan elim hadiseyi hepimiz biliyoruz. Bütün bu büyük oyunlara rağmen biz işimizi yapmaya devam edeceğiz ve güçlü Türkiye için durmadan çalışacağız. İşte Referandumda bu kritik dönemin finalini oluşturuyor. İnşallah bu dönemde milletimiz ve devletimiz için en doğru olan kararı hep birlikte vereceğiz ve sandıktan “Evet” oyunu güçlü bir şekilde çıkartacağız.” dedi.

16 Nisan’da geleceği oylayacaklarını ve yaklaşık 30 gün kadar bir sürenin kaldığına değinen Başkan Bulutlar, “ Yukarı Yenice Mahallesi sakinlerimizle bugün coşkulu ve “Evet” kararı için bir ve beraber olmuş durumdayız. Buradaki herkes değerli vakitlerin den bizlere ayırdı ve toplantımıza iştirak etti. Hepinizden Allah razı olsun” dedi.  Referandum çalışmalarına Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi MetinBarlak, Belediye Meclis üyesi ve Başkan Yardımcısı Zafer Bülent Engin katıldı.

Kaynak: (ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ) - ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ Editör:
Etiketler: BAŞKAN, BULUTLAR,, , BİZ, NECİP, BİR, MİLLETE, SAHİBİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir