Haber Detayı
19 Haziran 2020 - Cuma 21:15
 
Başkan Sunar’danLGS'ye girecek öğrencilere başarı temennisi
ERZURUMŞEHİR/Hafta sonu ÖSYM tarafından yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesinde Palandöken Belediyesi, ilçede bulunan okulların tamamını dezenfekte yaptı.
ERZURUM Haberi
Başkan Sunar’danLGS'ye girecek öğrencilere başarı temennisi

Palandöken’de LGS öncesinde öğrencilerin sağlığı açısından tüm okullar, Palandöken Belediyesi tarafından dezenfekteyapıldı. Okulların bina giriş ve çıkışları, sınıf kapı kolları, masa ve sıralar ile okul koridorları dezenfekte edildi.

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, sınava girecek öğrencilere başarı dileyerek şunları söyledi: “Tedbiri elden bırakmıyoruz. Öğrencilerimiz müsterih olsunlar. Hijyenik ve güvenli bir ortamda sınava katılımlarını sağlamak maksadıyla dezenfekteekiplerimiz, okullara yoğunlaştı ve ilçede bulunan okulların tamamını dezenfekte yaptı. Sınava girecek öğrencilerimize zihin açıklığı diliyorum. Emek vererek hazırlandıkları bu sınavı başarıyla geçeceklerine inanıyorum. Yolları bahtları açık olsun. Ayrıca Sınavda görev yapacak yönetici, öğretmen ve personele de kolaylıklar diliyorum.” diye konuştu

Kaynak: (ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ) - ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ Editör:
Etiketler: Başkan, Sunar’danLGS'ye, girecek, öğrencilere, başarı, temennisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir