Haber Detayı
09 Haziran 2020 - Salı 22:26
 
Erzurum Gelecek Partisi Basınla Buluştu
ERZURUMŞEHİR/Gelecek Partisi Erzurum İl Teşkilatı Basın'la bir araya geldi.Çok sayıda basın mensubunun takip ettiği toplantıda ​​​​​​​Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara,Erzurum'da teşkilat çalışmaları ve kongreler ile ilgili bilgi verdi.
SİYASET Haberi
Erzurum Gelecek Partisi Basınla Buluştu

Gelecek Partisi Erzurum İl Teşkilatı Basın'la bir araya geldi.Çok sayıda basın mensubunun takip ettiği toplantıda Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara,Erzurum'da teşkilat çalışmaları ve kongreler ile ilgili bilgi verdi.

Başkan Kara'nın daveti ile gerçekleşen toplantıya  Gelecek Partisi Sosyal Politikalar Başkanı Feramuz Üstün ve Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı Doğan Demir, Kurucular Kurulu Üyesi Hakan Koba, bölgeye bağlı il başkanları ile birlikte il yönetim kurulu üyeleri de katılım sağladı.

Kendisine Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanlığı görevinin tevdi edilmesi ardından  Covid-19 Pandemi tedbirlerine rağmen yoğun bir çalışma ile teşkilatlanmada önemli yol aldıklarını dile getiren Başkan M. Zinnur Kara, Haziran ayı içerisinde ilçe kongrelerini, Temmuz ayı içerisinde de ise il olağan kongrelerini yaparak büyük kurultaya katılım için hazır hale gelmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

İl bazında hemen her kesime açık, liyakatin esas alındığı bir il yönetimi kurmayı hedefleyerek yola çıktığını dile getiren Başkan Kara, bu anlamda hedeflerinde büyük ölçüde ulaştıklarını dile getirdi.

Başkan Kara ardından bir konuşma gerçekleştiren 24’üncü dönem Gümüşhane Milletvekili ve Gelecek Partisi Sosyal Politikalar Başkanı Feramuz Üstün, ‘Sadece Erzurum’da değil, ülke çapında yoğun bir şekilde devam ettiğimiz teşkilat çalışmalarımızı pandemi sebebi ile biraz yavaşlatmıştık. Normalleşme süreci ile birlikte hızımızı yeniden artırarak 81 ildeki teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamlamayı ve büyük kongremizi tam teşekküllü bir şekilde 2020 yılı içerisinde gerçekleştirerek olası tüm seçim seneryolarına hazır bir hale gelmeyi hedefliyoruz'' ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ) - ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ Editör:
Etiketler: Erzurum, Gelecek, Partisi, Basınla, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir