Haber Detayı
04 Şubat 2017 - Cumartesi 15:32
 
Hasta Kadının İmdadına Başkan Kılıç Yetişti
ERZURUMŞEHİR/Erzurum'da doğum yapmak üzere olan hamile kadının imdadına yetişen Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç'ın bu girişimi karşılıksız kalmadı. Hastaneye ulaştırıldıktan hemen sonra dünyaya bir kız çocuğu getiren Filiz Güler, bebeğine Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç'ın eşinin Sibel olan ismini verdi. Aldığı bu haber karşısında mutluluk duyan Sibel Kılıç ise, hastanede bir an olsun yalnız bırakmadığı Filiz Güler'i hem hasta yatağında ziyaret etti, hem de minik adaşına Cumhuriyet altını taktı.
ERZURUM Haberi
Hasta Kadının İmdadına Başkan Kılıç Yetişti

Filiz Güler'in eşi Engin Güler, Başkan Kılıç'a ve eşine teşekkür ederek, "Eşimin doğum sancıları tutunca ne yapacağımızı şaşırdık. Yol kapalı, bu yüzden araç bulamadık, kimse de bu havada yola çıkmaya cesaret edemedi. Ben de Çat Belediye Başkanımız Arif Hikmet Kılıç'ı aradım. Allah razı olsun, eşiyle birlikte evime kadar geldi ve bizi hastaneye yetiştirdiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum, minnet ve şükranlarımı sunuyorum ve kızımızın ismini de Sibel koyduk" dedi.
Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, tipi nedeniyle ulaşımın neredeyse imkansız hale geldiği Çat ilçesi Kaplıca Mahallesi'ndeki hamile kadını evinden alarak hastaneye kadar makam aracıyla getirmişti. 
Kaynak: (ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ) - ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ Editör:
Etiketler: Hasta, Kadının, İmdadına, Başkan, Kılıç, Yetişti,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir