Haber Detayı
24 Kasım 2019 - Pazar 01:38
 
MHP'den Çat'ta İstişare Toplantısı
ERZURUMŞEHİR/MHP Erzurum il başkanı Naim KARATAŞ geleneksel olarak yapılan istişare toplantılarının bir yenisini daha Çat’ta düzenledi.
SİYASET Haberi
MHP'den Çat'ta İstişare Toplantısı

İstişare toplantısından önce ilçe esnafını ziyaret eden il başkanı KARATAŞ vatandaş ve mahalle muhtarları ile tek tek tokalaşıp, vatandaşlar ve mahalle muhtarlarının dilek, şikayet ve temennilerini dinleyerek; çözüm odaklı çalışmaların, ilgili makamlarla görüşülerek çözümü konusunda sürekli takipçisi olacağını belirtti.
İl başkanı KARATAŞ Çat ilçemizde yapmış olduğu esnaf ziyaretleri esnasında vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ile karşılandı. Yapılan bu ziyaretlerin seçim zamanının dışında da devam etmesinden dolayı vatandaşlarımız memnuniyetlerini dile getirdiler.
Daha sonra İl Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe başkanları, Meclis üyeleri ve Uzundere Belediye başkanının da katılımıyla gerçekleşen istişare toplantısı yapıldı. Toplantıda Çat İlçe başkanı Yılmaz POLAT kısa bir selamlama ve hoş geldin konuşması yaptıktan sonra MHP Erzurum il başkanı Naim KARATAŞ şu ifadelere yer verdi.
‘’Hedefimiz, Bilge liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’ nin belirttiği gibi ‘’2023 lider Ülke Türkiye’’ vizyonunun gerçekleşmesi için üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde olup, bu minval üzere çalışmalarımızı yoğun bir tempo ile sürdürerek Erzurum genelinde siyasi anlamda Milliyetçi Hareket Partisini hak ettiği konuma getirebilmek için durmadan, dinlenmeden bu istişare toplantılarını her ilçemizde yaparak, sadece seçim zamanlarında değil, her zaman vatandaşlarımızın yanında olup, onların dertleriyle, sorunlarıyla hem hal olup, onların gönlünde taht kurarak hedeflediğimiz başarıya ulaşacağımıza inancım tamdır. Çünkü bizim sevdamız Türkiye’dir, Türkiye’nin bekasıdır.
Bu istişare toplantısına ev sahipliği yapan Çat ilçe başkanımız Yılmaz POLAT ve yönetimine ve bu ziyaretimizde yoğun ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı Çat’lı hemşehrilerime , ayrıca bu toplantıya iştirak eden il yönetimime, İlçe başkanlarıma, meclis üyesi arkadaşlarıma, Uzundere belediye başkanıma, mahalle muhtarlarına teşekkür eder, birliğimizin beraberliğimizin daim olmasını Cenab-ı ALLAH’tan niyaz ederim’’ dedi.

Kaynak: (ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ) - ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ Editör:
Etiketler: MHP'den, Çat'ta, İstişare, Toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir