Haber Detayı
09 Temmuz 2020 - Perşembe 22:09
 
MHP Erzurum'da İlçe Kongreleri İçin Start Verdi
ERZURUMŞEHİR/Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum il başkanı Naim KARATAŞ MHP genel merkezinde yapılan il başkanları toplantısından sonra Erzurum’a gelerek ilçe başkanlarıyla bir toplantı yaparak ilçe kongre tarihlerini belirledi.
SİYASET Haberi
MHP Erzurum'da İlçe Kongreleri İçin Start Verdi

Başkan KARATAŞ burada yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi;’’ Genel Başkanımız, Bilge liderimiz Dr.Devlet BAHÇELİ’nin  il başkanları toplantısından önce yapmış olduğu açıklamada 13.olağan büyük Kurultayın 14 Mart 2021 de yapılacağını açıklamıştı. Daha sonra 04.07.2020 de yapılan il başkanları toplantısında da ilk olarak 9 Ağustos 2020 de Samsun’un İlkadım ilçesinden başlayarak  il ve ilçe  kongrelerinin  startını verdiler. Bizde Genel başkanımızın emir ve direktifleriyle   ilçe başkanlarımızla  toplantı yaparak ilçelerimizin kongre tarihlerini belirleyip ve  bu süreçte sosyal mesafe kurallarına uygun olarak 15 Ağustos 2020 tarihinde  başlayarak, başta Genel başkanımız ve tüm  ilçe başkanlarının tam desteği ile kongrelerimizi tamamlayıp, 14 Mart 2021 Büyük Kurultayımızda Genel Başkanımız, Bilge liderimiz Dr. Devlet BAHÇELİ’ nin  emrinde ve yanında tüm teşkilatlarımla birlikte  yürümeye devam edeceğiz.

Bu kongrelerin ülkemize, milletimize, şehrimize ve ülkücü camiamıza hayırlara vesile olmasını Yüce ALLAH’tan niyaz ederim. dedi.

 sloganımız ‘’ İstiklal için birlik, istikbal için dirlik,

Kazanan Türkiye olacak.’’

Kaynak: (ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ) - ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ Editör:
Etiketler: MHP, Erzurum'da, İlçe, Kongreleri, İçin, Start, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir