Haber Detayı
13 Haziran 2020 - Cumartesi 00:21
 
MNG AVM'de Güvenli Ve Sağlıklı Hizmet Üst Sınırda
ERZURUMŞEHİR/MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 11 Mayıs itibariyle ziyaretçileri ile yeniden buluştu.Ziyaretçilerine güvenli bir alışveriş ortamı sunmak için alanında uzman kadrosuyla çalışan MNG AVM,bekleme noktasından kapıdan giriş-çıkış anına kadar tüm aşamaları kapsayacak şekilde sağlık önlemlerini tamamladı.
EKONOMİ Haberi
MNG AVM'de Güvenli Ve Sağlıklı Hizmet Üst Sınırda

MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 11 Mayıs itibariyle ziyaretçileri ile yeniden buluştu.Ziyaretçilerine güvenli bir alışveriş ortamı sunmak için alanında uzman kadrosuyla çalışan MNG AVM,bekleme noktasından kapıdan giriş-çıkış anına kadar tüm aşamaları kapsayacak şekilde sağlık önlemlerini tamamladı.
T.C. Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nca açıklanan yönergelere ek uygulama ve düzenlemeleri de hayata geçiren MNG AVM,sosyal mesafeyi sağlayan yönlendirmeler başta olmak üzere yaş kısıtlaması kuralları, kademeli giriş, maske kullanımı ve ateş ölçümünü tüm ziyaretçilerine ve çalışanlarına zorunlu olarak uyguluyor. Tüm ortak kullanım alanlarını dezenfekte eden ekipler,titizlikle çalışmalarını sürdürürken, dezenfeksiyon çalışmalarının belirli aralıklarla yapılacağı öğrenildi.
Halka hizmetin hem hijyenik hem de aralıksız devam etmesini sağlamak için temizlik seferberliği başlatan MNG yönetimi aldığı tedbirlerle ziyaretçilerinden tam not aldı.

Kaynak: (ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ) - ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ Editör:
Etiketler: MNG, AVM'de, Güvenli, Ve, Sağlıklı, Hizmet, Üst, Sınırda,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir