Haber Detayı
07 Aralık 2016 - Çarşamba 13:25
 
PALANDÖKEN BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ
ERZURUMSEHİR/ Palandöken Belediyesi, ulaşım ve hizmet araçlarına yenilerini ekleyerek, araç filosunu güçlendirdi.
ERZURUM Haberi
PALANDÖKEN BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ

Belediyedeki hizmetlerin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi amacıyla yaklaşık 5 milyon lira ödeyerek 10 yeni araç Başkan Bulutlar’ın da katıldığı sade bir törenle hizmete girdi.

BAŞKAN BULUTLAR ARAZİ YAPISI ZOR OLAN PALANDÖKEN’DE GÜZEL HİZMETLER VERİYORUZ

Palandöken İlçesini çekim merkezi haline getirecek projeleri birer birer hayata geçiren Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Palandöken gibi arazi yapısı zor olan bölgede alınan yeni araçlarla daha güzel hizmetler vermeyi hedeflediklerini belirtti. Bulutlar,” Yeni araç filomuz hizmete giriyor. İnşallah kazasız, belasız hizmetler verir. Araçlarımızla birlikte makine parkurumuzu da genişlettik. Palandöken gibi arazi yapısı zor olan bölgede vatandaşlarımıza daha güzel hizmetler sunacağız inşallah” Dedi.

PALANDÖKEN GÜCÜNE GÜÇ KATI

Palandöken Belediyesi ilçe belediyeleri içerisinde en güçlü araç filosuna sahip belediye olma özelliğini sürdürüyor.2016 yılında projelerin startını veren Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, araç filosunu daha da güçlendirerek gerek yol açımı gerekse asfalt çalışmalarını ve alt yapı hizmetlerini daha da hızlandırdı. 2009 yılından bu yana araç filosunu güçlendiren Palandöken Belediyesi, 2016 yılında da yaklaşık 5 milyon lira ödeyerek 10 yeni aracı araç filosuna kattı. Palandöken Belediyesi araç parkına 2 adet damperli kamyon, 2 adet lastikli loder, 1 adet sepetli araç, 1 adet binek otomobil, 1 adet 4x4 pikap, 1 adet greyder, 1 adet 14+1 kişilik minibüs ve 1 adet 29+1 kişilik otobüsten oluşan yeni araçlar Fen İşleri Müdürlüğü’nce düzenlenen sade bir törenle hizmete sokuldu. Araçların kazasız ve belasız kullanılması için dualar eşliğinde kurban kesildi.

Kaynak: (ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ) - ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ Editör:
Etiketler: PALANDÖKEN, BELEDİYESİ, ARAÇ, FİLOSUNU, GÜÇLENDİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir