Haber Detayı
10 Mayıs 2019 - Cuma 12:45
 
Uçar Muhtarlarla İftarda Buluştu
ERZURUMŞEHİR/Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar mahalle muhtarları ile iftar programında bir araya geldi. Beş yıllık süre zarfında her mahallenin eşit hizmet alacağını belirten Uçar; "canla başla çalışarak Yakutiye'yi birlikte ihya edeceğiz" dedi
ERZURUM Haberi
Uçar Muhtarlarla İftarda Buluştu

Yakutiye Belediye Başkanlığı tarafından mahalle muhtarları ile istişare amaçlı iftar programı düzenlendi. Programa Yakutiye bölgesinden muhtarlar büyükşehir belediye başkanı genel sekreteri Zafer Aynalı, AK Parti Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın katıldı.

İftar programında muhtarlara hitap eden Yakutiye Belediye Başkanı Dr.  Mahmut Uçar yaptığı yazılı açıklamada beş yıl içerisinde beraber çalışarak ilçelerimize ve köylerimize en güze hizmeti vermek için canla başla çalışacağız dedi. Uçar sözlerini şöyle sürdürdü:

"Yakutiye Belediyesi ile ilgili problemleri yerinde değerlendirerek sıkıntılarımızı birlikte çözeceğiz. Planları beraberce yaparak ilk etapta aciliyeti olan ihtiyaçların bir an önce giderilecek, inşallah önümüzdeki  beş yılın sonunda muhtarlarımızla birlikte gurur duyacağımız bir tablo ortaya çıkaracağız. Büyükşehir Belediyemizden de alacağımız destekle Yakutiye'yi inşa ve ihya etme gayretinde olacağız."

Kaynak: (ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ) - ERZURUM ŞEHİR GAZETESİ Editör:
Etiketler: Uçar, Muhtarlarla, İftarda, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir