Yazı Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 16:27
 
HASTANEYİ KAPATMAYIN…
Taner KILIÇ
erzurumsehirgazetesi@gmail.com
 
 
Merhaba sayın okuyucular size Erzurum’da bulunan hastaneler ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Malumunuz Erzurum’da 3 Devlet hastanesi 1 Üniversite hastanesi 1'de özel hastane var ve yakında şehir hastanesi açılacak.
 
Konumuz çok eski hastane olan Mareşal Çakmak Devlet hastanesi… Sizlere burası ile bilgi paylaşmak istiyorum. Bu hastane uzun yıllar Erzurum’da hizmet vermiş hatta Erzurum’un ilk hastanelerinden biridir. Önceden sadece askeri hastane olarak faaliyet gösteriyordu. Sonrasında askeri hastanelerin Devlet hastanesine dönüşmesinden dolayı hem askeri hem vatandaşlara hizmet vermeye başladı.
 
Mareşal Fevzi Çakmak Devlet hastanesi kapanacak diye duydum ve gerçekten çok üzüldüm keşke yalan olduğu ortaya çıksa. Neden kapanacak diye sorarsanız malumunuz yakında Şehir hastanesi açılacak ve açıldıktan sonra kapanacakmış. Vatandaşlardan kapanmaması hususunda talepleri var çünkü bu hastane gayet iyi hizmet vermektedir. Hatta bu hastane Palandöken kayak merkezine en yakın hastane konumunda. Palandöken Kayak merkezinde binlerce turist ağırlanmaktadır.
Ve benim bir önerim var bu hastaneyi kapatmayın kayak merkezine yakın olmasından dolayı da burada hasta olan misafirlere de hizmet versin. Sporcular içinde uygun bir konumda birinin ayağı, Kolu  vs. sakatlanır en yakın olduğu için burada tedavi görebilir.
 
Yetkilere tekrar seslenmek istiyorum bu hastaneyi kapatmayın lütfen…
 
Kalın sağlıcakla…
 
Etiketler: HASTANEYİ, KAPATMAYIN…,
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir